29 می 2018
1,295 views
یک نظر

قوانین و مقررات

کاربر گرامی لطفاً برای استفاده هر چه بهتر از محصولات و خدمات بازرگانی و تولیدات گروه صنعتی سوزنده ، موارد زیر را به دقت مطالعه نمایید، توجه نمایید که ثبت سفارش به معنای قبول کلیه مفاد قوانین فروشگاه بازرگانی و تولیدات گروه صنعتی سوزنده از سمت کاربران می باشد.

تعیین قیمت محصولات

قیمیت اکثر کالاهایی که در فروشگاه بازرگانی و تولیدات گروه صنعتی سوزنده موجود می باشد،توسط سازندگان تعیین شده و این امر سبب رقابتی شدن قیمت تمام شده به منظور قرار گیری بر روی فروشگاه می شود ، رقابت بر سر با کیفیت ترین محصول و کمترین قیمت ممکن.

خرید کالا

کاربران می توانند در تمامی ساعات و روزهای هفته خرید خود را انجام داده و بعد از تکمیل فرآیند خرید خود شناسه پستی محصول و فاکتور را دریافت نموده و منتظر تحویل کالای خود باشند که با توجه به نوع کالا مدت زمان آماده سازی به صورت میانگین حداقل ۲ روز و حداکثر ۷ روز می باشد.

تمام هدف بازرگانی و تولیدات گروه صنعتی سوزنده ، مشتری مداری و احترام به حقوق مصرق کننده و تولید کننده می باشد ، همچنین در صورتی که بعد از تکمیل فرآیند خرید  کالایی  بنا به دلایلی موجود نبود ، کاربران می توانند درخواست بازگشت وجه و یا سفارش مجدد دیگری ثیت نمایند.

لازم به ذکر است در هنگام ثبت سفارش در صورت درج اطلاعات ناقص و نادرست سفارش مشتری قابل پیگیری نخواهد بود .

مطابقت محتوای سایت با محصولات

راستی و صداقت از مهمترین عنصر های شکل گیری و تداوام یک فروشگاه است.اطلاعات و عکس و مطالب منتشر شده در فروشگاه بازرگانی و تولیدات گروه صنعتی سوزنده ، با کالاهای موجود مطابقت کامل را دارد


Translate »